Новини » Спорт 4 лютого, 2019, 12:35
Христина Стуй на турнірі з легкої атлетики у Франції виграла фінал бігу на 60 м
У французькому Мондвілі українці Христині Стуй не було рівних у фіналі бігу на 60 м / TAF

Українська легкоатлетка Христина Стуй виборола «золото» на міжнародних змаганнях Meeting Elite en salle de Mondeville, які минулими вихідними проходили у Мондвілі (Франція).

На міжнародних змаганнях Meeting Elite en salle de Mondeville у Франції Христина Стуй виграла фінал з бігу на 60 м, повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України (ФЛАУ).

Українська легкоатлетка була першою на дистанції 60 м із результатом 7,32 секунди.

З бігу на 400 м у жінок відбулися три фінали. Найкращий час у фіналі 2 показала українка Тетяна Мельник – 52,99 секунди. Анна Рижикова фінішувала другою у фіналі 1 – 54,16 секунди, а Анастасія Бризгіна (54,70 секунди) і Катерина Климюк (54,98 секунди) посіли відповідно друге і третє місця у фіналі 3.

Випускниця Львівського державного університету фізичної Культури Орися Дем’янюк стала другою з бігу на 1500 м, її результат – 4 хвилини 18,41 секунди. Анна Чубковцова фінішувала третьою з бігу на 60 м з бар’єрами – 8,17 секунди.

Христина Гришутина з результатом 6 метрів 03 сантиметри була четвертою зі стрибків у довжину. Євген Гуцол з часом 1 хвилина 52,06 секунди став шостим з бігу на 800 м.

2019-10-19 22:26 :08