Новини » Політика 4 лютого, 2019, 23:55
Гордон: Одне інтерв’ю з Коломойським мені коштувало 10 тисяч доларів
ZIK
ZIK

Я ніколи її не отримував – зарплати телеведучого, бо роблю всі свої проекти за власні кошти. Деколи витрати на телепрограми доходять до 25 тисяч доларів.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив журналіст Дмитро Гордон.

На запитання глядача про те, скільки гість програми заробляє як телеведучий і витрачає на місяць, пан Гордон сказав, що в нього немає зарплати телеведучого і він її ніколи не отримував.

«Мій рівень доходів був настільки високий, що бачачи свою місію в тому, щоб залишити першоджерела людей, які були частиною епохи, я роблю всі свої проекти безплатно. Я на це витрачаю свої власні кошти. В пікові місяці мої витрати на телепрограми доходили до 25 тисяч доларів», – зазначив Гордон.

За його словами, він заробляє і витрачає дуже багато, настільки багато, що не хоче називати цифри, щоб нікого не засмучувати. Його витрати величезні, тому що в них входить величезна сім’я, утримання нерухомості, три великі кредити, телепрограми, які він продовжує робити.

«Поїхати і зробити інтерв’ю з Ігорем Коломойським в Ізраїлі коштує 10 тисяч доларів за одну програму. Також я не можу собі дозволити прийти до друзів на день народження, ювілей, весілля чи на річницю весілля і принести 100 гривень, від мене очікують іншого. Тому доводиться відповідати. Тому витрати дуже великі й доходи – ще більші», – пояснив журналіст.

До слова, пан Гордон прогнозує, що телебачення зникне за п’ять років. За його словами, сьогодні провідні блогери стають уособленням суспільної думки.

Читайте також: Телебачення зникне за п’ять років, – тележурналіст Дмитро Гордон

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 17:10 :58