Новини » Політика 4 лютого, 2019, 18:42
Голова «Відродження» Віктор Бондар назвав головні завдання для нової сесії парламенту

Народні депутати ще до виборів мають ухвалити зміни до Виборчого кодексу, законопроекти про зняття депутатської недоторканності та скорочення парламенту до 250 осіб.

Про це співголова депутатської групи «Партія «Відродження», народний депутат Віктор Бондар заявив сьогодні, під час засідання Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп ВРУ, інформує прес-служба партії.

Політик під час засідання озвучив перелік основних, на його думку, напрямів роботи для нової, 10-ї сесії Верховної Ради України.

«Якщо цього тижня парламент визначає як ключову задачу зміни до Конституції щодо вступу України в ЄС і НАТО, то одночасно давайте поставимо на голосування ті питання, що є принциповими для українців. Насамперед проект постанови щодо скасування грабіжницьких тарифів, який підписали всі присутні тут лідери фракцій. Він передбачає також проведення аудиту на предмет економічної обґрунтованості розцінок на послуги ЖКГ. Це допоможе нарешті викорінити корупцію у газовій сфері, яка нині процвітає, і зупинити мародерство, коли з українців знімають шалені кошти за користування газом», – наголосив Віктор Бондар.

За його словами, народні депутати до виборів мають ще ухвалити зміни до Виборчого кодексу, зокрема, щодо можливості проведення парламентських виборів за відкритими списками, а також законопроекти про зняття депутатської недоторканності та скорочення парламенту до 250 осіб.

«І не менш важливе питання – це перегляд стосунків між парламентом і урядом. Бо далі так працювати не можна, коли замість серйозних реформ міністри пропонують нам перейти в своєму раціоні з чорної ікри на червону. Вдумайтеся, про це цілком серйозно пише міністр охорони здоров’я. Ми пропонуємо впродовж найближчих пленарних тижнів заслухати звіт уряду за останні два роки роботи. Причому відзвітувати мусить кожен міністр, і по кожному потрібно прийняти рішення про його подальшу долю та майбутнє уряду загалом», – запропонував Віктор Бондар.

Як нагадали у прес-службі політичної сили, проект постанови про проведення аудиту обґрунтованості цін і тарифів на житлово-комунальні послуги № 4218 був розроблений і зареєстрований у парламенті народними депутатами групи «Партія «Відродження».

Як повідомляли, 31 січня голова партії «Відродження» Віктор Бондар подав документи до ЦВК для реєстрації кандидатом на виборах президента України, що відбудуться 31 березня. Віктор Бондар був висунутий кандидатом у президенти 30 січня на з’їзді партії «Відродження».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 15:26 :26