Новини » Світ 4 лютого, 2019, 0:02
Герцогиня Меган написала на бананах слова підтримки секс-робітницям

Герцогиня Суссекська відвідала благодійну організацію в Бристолі, яка допомагає секс-робітницям звільнитися від проституції.

Про це повідомляє CNN.

Фото Twitter

Меган Маркл відвідала благодійну організацію One25 в Бристолі, яка прагне допомогли секс-робітницям звільнитися від проституції. Дружина принца Гаррі зробила незвичний крок, написавши повідомлення на шкірці бананів, призначених для продовольчих посилок. 

«У мене є ідея», – сказала Меган Маркл в закладі, який допомагає тим, хто бореться з наркоманією та іншими проблемами. Вона дістала банани з кожного пакета з їжею та почала акуратно писати слова підтримки: «Ви сильні», «Ви прекрасні», «Вас люблять», «Ви особливі».

Цей неочікуваний крок зворушив серця працівників благодійної організації. Ці посилки з особистими посланнями завантажили у фугрон та роздали секс-працівницям на вулицям Бристоля.

«На кожному банані вона написала слова підтримки. Це була надзвичайна ідея – маленький жест, але такий цінний», – зазначила генеральний директор One25 Анна Сміт.

Доброволець та колишня секс-робітниця сказала журналістам: «Меган дійсно розуміла, що жінкам, з якими ми працюємо, просто потрібна любов та підтримка, щоб жити далі».

Герцогиня особисто обрала One25 із списку благодійних організацій. І Меган, і Гаррі дуже хотіли пролити світло на те, про що не всі готові говорити відверто.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 07:53 :18