Новини » Політика 4 лютого, 2019, 20:35
Дмитро Гордон: Я не Карабас-Барабас, я ніхто, щоб мати свого кандидата
ZIK
ZIK

Я думаю, що п’ять людей сьогодні мають найбільші шанси. Це Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Гриценко та Смешко.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив журналіст Дмитро Гордон.

Відповідаючи на питання глядача, хто переможе у президентській гонитві, Дмитро Гордон зазначив, що він не знає, хто саме стане наступним Президентом України.

Також журналіст заявив, що в нього немає «свого» кандидата.

«І я не Карабас-Барабас, я ніхто, щоб мати свого кандидата. Це по-перше. По-друге, сьогодні українська демократія склала іспит на відмінно, адже в нас є багато кандидатів у президенти, які можуть перемогти. Але жодна людина сьогодні в країні не знає, включно з кандидатами у президенти, хто стане Президентом України», – сказав Дмитро Гордон.

Водночас журналіст розповів, у кого, на його думку, є найбільше шансів перемогти на виборах президента у березні цього року:

«Я думаю, що п’ять людей сьогодні мають шанси. Це Зеленський, Тимошенко, Порошенко, Гриценко та Смешко», – заявив Дмитро Гордон.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України завершила приймати документи від тих, хто хотів зареєструватися кандидатами на виборах Президента України 31 березня 2019 року.

3 лютого був останній день для того, щоб подати до ЦВК необхідні документи, пише Інтерфакс-Україна.

За весь період подання документів виявили бажання стати кандидатами на пост Президента України 89 осіб. Із них 17 – в останній день подання документів.

Наразі на вибори Президента України вже зареєстровано 28 кандидатів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-24 15:29 :54