Новини » Світ Читать эту новость на русском

Астрофізик NASA: вчені щораз більше схильні до висновку, що позаземне життя існує

Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Перший помічник керівника Дирекції наукових місій NASA Томас Зурбухен (Thomas Zurbuchen), який займає цю посаду з 2016 року, відвідав Бостонський університет і відповів на питання співробітників і студентів.

Про це повідомляє видання ScienceAlert, пише naked-science.

У серії відповідей Зурбухен поділився своїми поглядами на ймовірність існування позаземного життя і розповів, коли, на його думку, відбудеться перша експедиція на Марс за участю астронавтів.

«Чи є життя за межами Землі? Я думаю, відповідь «так», але зараз ми цього не знаємо. Причина, чому я так вважаю, проста: весь час до цього ми недооцінювали природу. Наприклад, коли висували припущення про наявність води або молекулярних комплексів за межами нашої планети. Виявилася, всього цього достатньо, варто тільки вийти за поріг. Взяти хоча б полярні кратери Меркурія. Що ж стосується життєвого ланцюжка... Що ж, життя десь там більш імовірніше, що існує, ніж ми думали до цього», – сказав Томас Зурбухен.

Він також сказав, що зараз не хотів би особисто летіти у космос, так як це забрало б надто багато часу на підготовку. Однак поділився власними міркуваннями щодо відправки людей на Марс. За його словами, експедицію варто чекати у середині третього десятка XXI століття. Астрофізик вважає, що команда не повинна перевищувати восьми осіб, але більш докладне обговорення варто відкласти ближче до призначеного терміну.Loading...