Новини » Політика 4 лютого, 2019, 16:24
15 лютого суд розгляне позов Мосійчука проти Супрун
В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Фото: Микола Тис/ZIK
В. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Фото: Микола Тис/ZIK

15 лютого суд розгляне позов нардепа Ігоря Мосійчука проти в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Про це У.Супрун повідомила у Фейсбуці.

«15 лютого суд проти мене. Розглядатиметься позов народного депутата Ігоря Мосійчука щодо відсутності у мене компетенцій (повноважень) до виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України. Що, насправді, є черговою атакою на трансформацію системи охорони здоров’я. Дуже небезпечною атакою на всі зміни, які наша команда втілила за останній час.

Це робиться руками депутата, якого вже свого часу спіймали на отриманні великого хабара (тут відео) та підозрювали за п’ятьма статтями Кримінального кодексу, а тепер дуже активно використовують для захисту колишнього керівництва Одеського національного медичного університету», – написала Уляна Супрун.

Вона також повідомила, що Окружний адміністративний суд м. Києва вже розглядав подібні позови та не задовольнив жоден з них.

«А саме 2017-го року судді цього суду прийняли дві постанови, які встановили правомірність мого призначення Урядом та покладання на мене виконання обов’язків міністра охорони здоров’я України.

Втім, дуже швидко було розглянуто позов Мосійчука та прийняте рішення про скорочену процедуру судового розгляду. А в п’ятницю ми дізналися, що у цей суд надійшло ще 4 позови Мосійчука (2 проти мене і 2 проти Володимира Гройсмана)», – повідомила керівник міністерства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 13:32 :43