Новини » Спорт 3 лютого, 2019, 21:39
Марина Бех виборола «срібло» у стрибках в довжину на турнірі в Мюнхені
Легкоатлетка Марина Бех здобула «срібло» і встановила персональний рекорд у стрибках в довжину на турнірі ISTAF Indoor в Мюнхені / sportarena.com

Українська легкоатлетка Марина Бех встановила персональний рекорд у стрибках в довжину на турнірі ISTAF Indoor в німецькому Мюнхені.

З четвертої спроби їй підкорився результат 6 м 73 см, який є для неї найкращим особистим досягненням на змаганнях в приміщеннях, повідомляє sportarena.com.

Попереднім кращим результатом Бех був стрибок на 6 м 71 см на турнірі в Белграді у березні 2017 року.

Новий особистий рекорд дозволив українці посісти друге місце на змаганні. Кращою виявилася представниця Німеччини Малайка Міхамбо, якій підкорилася позначка 6 м 99 см. Третє місце посіла сербка Івана Шпанович з результатом 6 м 65 см.

Нагадаємо, влітку минулого року Марина Бех стала срібною призеркою чемпіонату Європи.

2019-03-26 08:41 :18