Новини » Політика 3 лютого, 2019, 15:52
Ігор Луценко: Співорганізатора вбивства активіста Вербицького можуть випустити з-під арешту
Ігор Луценко, народний депутат України
Ігор Луценко, народний депутат України

Печерський райсуд Києва 30 січня зняв арешт з 20 земельних ділянок, трьох будинків, квартири і двох машиномісць, який був накладений в рамках розслідування справи про відмивання коштів колишнім міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком.

Захарченко є одним із імовірних співорганізаторів викрадення нас з покійним Вербицьким та вбивства останнього, – повідомляє infa.ua.

У Захарченка у цій справі було ще два подільники – кримінальний авторитет Олексій Чеботарьов та близький до екс-міністра бізнесмен Віктор Зубрицький, котрий заснував 112 канал.

Доведено слідством, що у години перед та під час викрадення Чеботарьов кілька разів відвідував офіс на Богомольця, де сидів міністр. Більшість знайомих з нюансами роботи тодішнього МВС фахівців вважають, що, найімовірніше, вказівку надати тітушкам супересекретну інформацію щодо прослуховування мого телефону міг дати або міністр, або хтось із його заступників.

Зубрицького, то, наскільки мені відомо, представники ГПУ його шантажували моєю справою, успішно змусивши продати належний його сім’ї 112 телеканал Медведчуку.

Що стосується Чеботарьова, то він до сих пір зберіг вплив на «Укрспирт», а також на ряд інших своїх бізнесів, зокрема, на чернігівський футбольний клуб.

Збільшується ймовірність того, що фактично єдиного, за версією слідства, співорганізатора вбивства Вербицького – Олександра Волкова – випустять з-під арешту. А далі вони будуть мститися мені та тим кільком сумлінним прокурорам, котрі намагалися притягнути винних до відповідальності.

Тому прошу готуватися до нової фази протистояння.

Ця війна надовго. Нам не звикати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 14:29 :57