Новини » Суспільство 3 лютого, 2019, 12:36
Епіфаній закликав ієрархів до єдності під «дахом» ПЦУ
Предстоятель єдиної Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Фото: Марків Михайло/УНІАН
Предстоятель єдиної Православної церкви України митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Фото: Марків Михайло/УНІАН

Предстоятель ПЦУ митрополит Єпіфаній закликав православних ієрархів, духовенство, чернецтво та мирян до церковної єдності в рамках Православної церкви України.

Про це він заявив у своєму виступі після церемонії інтронізації предстоятеля Православної церкви України, – повідомляє Українська правда.

«Ми хочемо, щоб ті православні, хто є в Україні і з різних причин не входить до помісної автокефальної Української православної церкви, увійшли в неї. Закликаємо до церковної єдності православних ієрархів, духовенство, чернецтво та мирян. Двері Помісної церкви та наші серця відкриті для вас», – заявив митрополит.

«Нині нам належить утвердити звершене – отримання Томосу – єднанням, продовжити розбудову і зміцнення церкви, розширити православну взаємодію та братнє спілкування з помісними церквами – сестрами. Віримо, що у належний час усі ці зусилля увінчаються утвердженням для нашої помісної церкви із статусом Патрірхату», – додав Епіфаній.

«Полишимо у минулому те, що нас розділяло і працюймо разом на благо православ’я та України як єдина помісна церква.... Наша церква залишається відкритою до співпраці та діалогу з іншими християнськими церквами України та релігійними організаціями – в Україні і за її межами», – зазначив предстоятель ПЦУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 16:55 :55