Новини » Економіка 2 лютого, 2019, 1:40
В «Аграрному фонді» заявили про крадіжку зерна на 200 мільйонів

Невідомі машини завантажують зерно, яке, ймовірно, належить «Аграрному фонду», і зберігається на шести елеваторах.

Про це повідомляє прес-служба підприємства.

«Охорона шести елеваторів, які належать до групи компаній ТОВ «Агроінвестгруп», не допустила співробітників ПАТ «Аграрний фонд» на територію підприємств для планової перевірки», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, співробітники не були допущені на «Березівський елеватор», «Білгород-Дністровський елеватор», «Ізмаїльський елеватор», «Раухівський елеватор», «Аліягський елеватор», «Заплазький елеватор».

«Між ПАТ «Аграрний фонд» і кожним із цих елеваторів укладено договори на зберігання зерна пшениці, кукурудзи та соняшнику. Відповідно до умов договору, співробітники ПАТ «Аграрний фонд» мають право здійснювати планові перевірки з 1 по 10 число кожного місяця», – заявили в держпідприємстві.

Повідомляється, що керівники елеваторів і «Агроінвестгруп» не виходять на зв’язок.

«Тим часом на декількох елеваторах відбувається завантаження машин. Не виключено, що відвантажується саме зерно, яке належить «ПАТ «Аграрний фонд», – йдеться у повідомленні.

«Щоб не допустити розкрадання державного майна, співробітники ПАТ «Аграрний фонд» вже подали заяву до Головного управління Національної поліції в Одеській області з проханням розпочати досудове розслідування, оскільки вчинені дії мають ознаки кримінального правопорушення», – заявили в Фонді.

У разі привласнення, розтрати або крадіжки зерна будуть завдані збитки державі в особі «Аграрного фонду» у розмірі близько 200 мільйонів гривень.

\

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:26 :50