live

Михальчишин про вибори: Нас із вами спеціально роблять амебами!

ZIK

Коли на виборах у клоунів та мерзотників найвищі рейтинги, то не залишається місця для «здорових» політиків, і це абсолютно штучна ситуація.

Про це заявив експерт із питань державної безпеки Юрій Михальчишин у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Юрій Михальчишин вважає, що зараз відбувається найбільш бездарна та примітивна виборча кампанія не тільки за історію незалежності України, а й за останні 50 повоєнних років по всьому регіону Центральної та Східної Європи.

«Нас із вами спеціально намагаються зробити примітивними амебами, максимально знизити рівень критичної рефлексії, спростити рівень проблем, які ми обговорюємо, залякати і затиснути в рамки, штучні обмеження, щоб не ми робили вибір, а його робили за нас.

У такому контексті штучне завищення психоемоційного градусу має свою мету, так само як і збільшення псевдокандидатів у президенти та поляризація виборців різних регіонів та уподобань. І коли на виборах у клоунів і мерзотників найвищі рейтинги, то не залишається місця для «здорових» політиків, і це абсолютно штучна ситуація. Відбувається цілеспрямоване знищення елементів народовладдя, доводячи до абсурду так звану демократію і нівелюючи свободу слова», – проаналізував Юрій Михальчишин.

Експерт впевнений, що також умисно відбувається замовчування важливих проблем, таких, як дія в частині країни протягом місяця воєнного стану та агресія Росії в Керченській протоці.

«Наші моряки сьогодні сидять в Москві, в ізоляторі ФСБ у Лефортово – хто сьогодні говорить про них? Як їх будуть повертати додому – про це навіть ніхто не згадує. Які у нас підсумки воєнного стану, які результати вивчення обороноздатності країни, зокрема, як посилити оборону або перегрупувати наші сили – про це взагалі не починали говорити», – констатував Юрій Михальчишин.

Як повідомляли, станом на 1 лютого Центральна виборча комісія зареєструвала 28 осіб, які балотуватимуться на посаду Президента України на виборах 31 березня 2019 року.

Loading...