Новини » Спорт 2 лютого, 2019, 23:33
Другий збір в Іспанії київське «Динамо» розпочало з перемоги над ЦСКА із Софії
Півзахисник київського «Динамо» Олександр Андрієвський встановив остаточний рахунок у зустрічі з ЦСКА із Софії / fcdynamo.kiev.ua

Футболісти київського «Динамо» обіграли сьогодні, 2 лютого, болгарський клуб ЦСКА із Софії (3:0) у стартовому контрольному матчі другого тренувального збору в іспанському місті Марбелья.

У суботу, 2 лютого, головна команда київського «Динамо» зіграла свій перший спаринг на другому навчально-підготовчому зборі в Іспанії. Суперником біло-синіх став болгарський ЦСКА з Софії – друга команда чемпіонату Болгарії, яка після 20 турів національної першості поступається 6 очками лідеру «Лудогорцю», повідомляє fcdynamo.kiev.ua.

Кияни розпочали матч ударно. Вже на 3-й хвилині Віктор Циганков відкрив рахунок у зустрічі. Українець обігрався з Беньяміном Вербичем, увійшов у штрафний і пробив у дальній нижній кут.

Ще до перерви біло-синім вдалося подвоїти перевагу, і тепер вже забив сам Вербич. Словенець змістився з лівого флангу в центр та сильно пробив під опорну ногу голкіперу болгар – 2:0 вже на 35-й хвилині.

Остаточний рахунок у зустрічі вже під її завісу встановив Олександр Андрієвський. Півзахисник «Динамо» на 89-й хвилині реалізував штрафний удар, шикарним пострілом відправивши м’яч у ближній верхній кут з відстані близько тридцяти метрів.

3:0 – «Динамо» продовжує готуватися до другої частини сезону у хорошому настрої.

Склад «Динамо» у 1 таймі: Бойко – Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко – Шепелєв, Буяльський, Че Че – Циганков, Вербич – Соль.

Склад «Динамо» у 2 таймі: Бущан – Кравченко, Шабанов, Сидорчук, Алібеков – Андрієвський, Гармаш, Смирний – Буено, Сідклей – Русин.

2019-03-26 05:54 :02