Новини » Політика 1 лютого, 2019, 22:35
З відмови Вакарчука йти на вибори найбільше скористав Зеленський, – Сергій Лещенко
ZIK
ZIK

Якби Святослав Вакарчук пішов на вибори, він би зараз мав серйозний рейтинг. Теперішня електоральна позиція Володимира Зеленського – це певною мірою рейтинг Святослава. Тому найбільш задоволеним із цього має бути Зеленський.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

За словами пана Лещенка, йому здається, частина американського істеблішменту була б задоволена, якби Святослав Вакарчук балотувався на виборах, особливо йдеться про експертне професорське середовище.

«Святослав Вакарчук навчався за програмою у Стенфордському університеті. Люди, які з ним контактували, були зацікавленими, щоб він втілював через політику отримані там знання. І багато людей із програми: я, Мустафа Найєм, Світлана Заліщук, Олена Сотник із громадського сектору перейшли в політику», – зазначив Сергій Лещенко.

Зокрема він зауважив, що Вакарчука також підтримувала частина виборців. За його словами, якби Вакарчук пішов на вибори, він би мав зараз серйозний рейтинг, тому що рейтинг Володимир Зеленського – це певною мірою рейтинг Святослава.

«У підсумку частина людей, які підтримують Святослава Вакарчука, проголосує за Зеленського. Це люди, які вимагають нових облич, не пов’язаних із політикою, з іншого середовища. Насправді найбільш задоволеним з цього має бути Зеленський, як це не парадоксально», – наголосив політик.

Однак народний обранець зауважив, що Вакарчук зробив свій вибір, і його треба поважати. Але на його думку, дуже важливо, щоб Вакарчук у суспільному житті зайняв активнішу позицію відносно виборів президента.

«Тепер важливо, щоб він не був просто рупором гасел «за все хороше, проти всього поганого», а щоб він сказав, кого він підтримує. Я б хотів, щоб він став модератором, наприклад, за єдиного демократичного кандидата», – вважає гість програми.

Читайте також: Дмитро Чекалкін про роль Зеленського на виборах: «корисний ідіот» Путіна

Нагадаємо, що 28 січня Вакарчук офіційно оприлюднив, що не піде у президенти.

Додамо, нещодавно Святослав Вакарчук розповів про свої політичні амбіції і пообіцяв привести в українську політику нові обличчя.

Читайте більше новин про вибори Президента 2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:00 :50