live
Новини » Регіони

В Івано-Франківську в школах та дитсадках з 4 лютого оголоили карантин через грип та ГРВІ

В Івано-Франківську сезонне загострення гострих респіраторних інфекцій та грипу. Якщо на в понеділок ситуація в навчальних закладах ще не була критична, то вже до завершення тижня тенденція до захворювання серед дітей стрімко зросла.

Таким чином, профільна комісія прийняла рішення про оголошення карантину. Загальноосвітні заклади (42 школи) та позашкільної освіти (12 муніципальних закладів) призупинять навчання з 4 лютого до 8 лютого (включно). Про це сьогодні, 1 лютого, повідомив власкор IA ZIK.

Зі слів керівника управління надзвичайних ситуацій Ігоря Влізла, до досягнення епідемпорогу лишилось трохи більше 17%. Та оскільки ситуація йде до загострення і кількість хворих за останні дні значно зросла, особливо серед дітей, навчання призупинити варто, аби зупинити розповсюдження вірусної інфекції. Також рекомендуватимуть обмежити масові заходи для дітей протягом цього місяця.

Начальниця управління охорони здоров’я МВК Марія Бойко наголосила, що найбільше від ГРВІ постраждали саме діти. За останні 4 тижні за медичною допомогою звернулось понад 6 тисяч пацієнтів у віці до 18 років. А це – майже 70% від загальної кількості хворих.Loading...
Loading...
Loading...