Новини » Спорт 1 лютого, 2019, 9:28
Тренер збірної України Андрій Шевченко: Ми стежимо за дуже широким колом гравців
Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко / ffu.ua
Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко / ffu.ua

Головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко охарактеризував суперників збірної України та поділився думкою щодо натуралізації.

– ​​Коротко охарактеризуйте кожного з суперників збірної України у відборі до Євро-2020.

– ​​У нас цікава група, Португалія – ​​діючий чемпіон Європи. Вже одне це говорить про те, що в уявленнях суперник просто не потребує. Сербія – дуже сильна команда, учасник чемпіонату світу-2018, в даний час має прекрасний склад виконавців, які виступають в провідних чемпіонатах. З Литвою ми добре знайомі, а Люксембург, можливо, найпрогресивніша команда з останньої кошика жеребкування. Одне можна сказати точно вже зараз – легко не буде. Але ми, безумовно, будемо битися тільки за перемогу в кожній грі і завоювання путівки на Євро, в цілому.

– ​​Ми ще побачимо Хачеріді у збірній? Чи стежите за Чигринським?

– ​​Ми стежимо за дуже широким колом гравців, частіше я ділю між собою і помічниками матчі, які потрібно відвідати, наша аналітична служба веде записи тих ігор, які потрібно вивчити. Ми володіємо великим масивом інформації, і тому кожен має шанс отримати виклик.

– ​​Де взяти нападника для збірної? Ви задоволені дебютом Борячука?

– ​​Ми залучили за рік досить велике число нападників, це і Кравець, і Селезньов, і Яремчук, і Бесєдін та інші хлопці. Борячук добре дебютував, це був важливий момент для молодого гравця – відчути атмосферу і рівень напруги гри збірної команди. Нападнику важливо забивати, але результативність наших форвардів поки не висока. Хлопці повинні розвиватися в клубах, вигравати конкуренцію, я чекаю цього від українських нападників у 2019 році.

– ​​Чи можлива поява в збірній нових «легіонерів»? Чи ведеться робота з натуралізації ще когось, крім Марлоса?

– ​​Ми не натуралізуєм гравців. Якщо з’являється гравець, який прийняв українське громадянство, і його рівень гри відповідає рівню збірної, то він нарівні з усіма може розраховувати на виклик. Я працюю з футболістами, які мають українські паспорти. Решта рішення – справа самих футболістів.

– ​​Чи радите ви футболістам, які виступають в чемпіонаті України, їхати за кордон?

– ​​Я не даю порад.

– ​​Ви мрієте про клубну роботу?

– ​​Зараз я мрію досягти успіху зі збірною України. На цьому зосереджені всі мої думки.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 19:37 :44