Новини » Регіони 1 лютого, 2019, 15:49
Тернопільський музичний фестиваль отримав європейську відзнаку якості

Тернопільський музичний фестиваль «Файне місто» отримав європейський знак якості «EFFE Label 2019-2020».

Як повідомили IA ZIK у прес-службі міської ради, про це інформує найбільший пошуковий портал європейської фестивальної спільноти, яким користуються музичні шанувальники, журналісти та туристи з понад 40 країн Європи.

«Після оцінки національними експертами фестивалю щодо дотримання європейських стандартів якості міжнародне журі підтвердило його відповідність вимогам знаку EFFE та долучило «Файне місто» до участі у конкурс на здобуття премії EFFE («EFFE Award»). Офіційна церемонія проголошення лауреатів премії і володарів відзнаки відбудеться у вересні 2019 року в Брюсселі», – повідомили у Тернопільській міській раді.

Цього року міжнародний музичний фестиваль «Файне місто» проходитиме всьоме. Відбудеться він 25-28 липня на території тернопільського іподрому.

Організатори вже оголосили учасників, серед них «Powerwolf», «Avatar», «Eskimo Callboy», «Elysium Band», «FliT», «RIDEAU», «VelikhanBand».

Довідка IA ZIK.

Європейська асоціація фестивалів – організація, що об’єднує понад 100 фестивалів і фестивальних спілок із понад 40 країн світу.

У 2014 році вона започаткувала проект «Європа підтримує фестивалі, фестивалі підтримують Європу» або «Europe for festivals, festivals for Europe» (EFFE), що співфінансується Європейським Союзом.

Метою проекту є надання міжнародного визнання найкращим фестивальним подіям у Європі, присуджуючи їм спеціальний знак якості – EFFE.

Усі фестивалі, які отримали відзнаку EFFE, внесені в календар європейських фестивалів, представляючи культурну сцену Європи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 05:47 :05