Новини » Події 1 лютого, 2019, 14:43
Спецпідрозділ «Азов» повернувся на передову обороняти країну
Фото: azov.org.ua
Фото: azov.org.ua

Окремий загін спеціального призначення «Азов» повернувся на передову у зону Операції об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес-служба «Азову» 

Фото: azov.org.ua
Фото: azov.org.ua

«Бійці нашого підрозділу повернулися на передові рубежі війни за незалежність України і спільно із побратимами зі Збройних сил виконують бойові розпорядження у зоні ООС згідно з наказами вищого командування. Цей випадок є унікальним, адже вперше за останні роки підрозділ Національної гвардії став на захист України на «нулі», і ми пишаємося, що цим підрозділом є «Азов».

Останній рік був непростим для нашого спецпідрозділу. Під час боїв на Маріупольському напрямку ми втратили трьох бійців, і ці втрати скріпили дух азовців та посилили наснагу до подальшої боротьби за Батьківщину. Щодня всі ці роки війни ми робили усе від нас залежне для звільнення України від російського загарбника. Сьогодні наші бійці своїм завзяттям довели, що боєздатність «Азову» перебуває на своєму найвищому рівні і ми гідні того, аби сповна продемонструвати її ворогу.

Фото: azov.org.ua
Фото: azov.org.ua

Із вдячністю звертаємося до кожного українця, який вірив в «Азов», підтримував нас понад чотири роки та підтримує сьогодні. Завдяки вам ми не зупинилися влітку 2015-го, коли наш підрозділ тимчасово був виведений із передової, і сумлінно готувалися до початку нової сторінки в нашій історії. Упевнені, що попереду на усіх нас чекає перемога, і бійці «Азову» зроблять усе для її наближення! Слава Україні», – повідомила прес-служба «Азову».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 08:06 :48