Новини » Економіка 1 лютого, 2019, 19:25
Разюча різниця: такого співвідношення середньої зарплати й пенсії не було ще ніколи
ZIK
ZIK

Між офіційними зарплатами і тими, що реально заробляють українці, є великі розбіжності. Насправді бідними в Україні є пенсіонери, адже в нас не було ще ніколи такого низького співвідношення середньої пенсії до середньої зарплати.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив директор ГО «Українське товариство економічних свобод» Мар'ян Заблоцький.

За словами пана Заблоцького, Україна справді найбідніша країна Європи, і не треба це заперечувати, але водночас не треба переоцінювати рівень життя у Франції і Німеччині.

«Мінімальна зарплата у Франції – 1650 євро, й українцям здається, що це багато, але на таку зарплату люди там ледве зводять кінці з кінцями. Французи з факелами виходили на вулиці і боролись за те, щоб її підняли на 100 євро», – зазначив Заблоцький.

Зокрема пан Заблоцький переконаний, що не можна оцінювати реальний рівень життя українців, виходячи з мінімальної зарплати та офіційних показників. Є великі розбіжності між офіційними зарплатами і тими, що реально заробляють українці. За його словами, насправді бідними в Україні зараз є пенсіонери.

«Такого низького співвідношення середньої пенсії до середньої зарплати в нас не було ще ніколи. В якийсь момент середня пенсія складала 50-60% заробітної плати, а зараз лише невелику її частину», – зауважив експерт.

Нагадаємо, що Національний банк оцінює грошові перекази від трудових мігрантів в 11 мільярдів доларів за підсумками 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-20 08:57 :41