Новини » Політика 1 лютого, 2019, 16:23
Лише 10% прихильників Зеленського готові голосувати за нього і надалі, – Москалюк
ZIK
ZIK

Сумнівно, що у рейтингах більшості кандидатів в президенти відбудуться якісь разючі зміни. Це може статись лише у випадку із шоуменом Володимиром Зеленським. Адже лише 10% тих, хто його підтримує, сказали, що не змінять своєї позиції.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політичний аналітик, кандидат юридичних наук Олександр Москалюк.

Коментуючи рейтинги кандидатів у президенти, він наголосив: тут потрібно враховувати, яка кількість людей із тих, хто заявив, що проголосує за когось з кандидатів, справді це зробить.

«Якщо говорити про Зеленського, то це лише 10% із тих, які голосують за нього, сказали, що не змінять своєї позиції», – наголосив Москалюк.

Він переконаний: саме це і є причиною можливих стрибків у рейтингу шоумена – як він серйозно пішов вгору, так може й опуститися. Натомість, в інших кандидатів, на його думку, не буде таких разючих змін. Мовляв, зараз відбувається структуризація кожної із позицій – часто в межах одного електорального поля з’являються кілька кандидатів.

«Якраз відбувається боротьба, щоб у таких межах намагатись правильно позиціонувати себе, аби електорат віддав голоси. Це частково між Гриценком і Смешком може відбуватись перетікання електорату. На біло-блакитному електоральному полі теж є кілька кандидатів, але, наразі, Бойко має більш серйозний рейтинг», – розповів політаналітик.

Та, на його думку, «фактор несподіванки» може мати значення і в інших кандидатів.

Окрім того, він наголосив: варто правильно враховувати 2% похибки у соціологічних дослідженнях.

«Адже це може бути 2% як в плюсову, так і в мінусову сторони, тож потрібно говорити про 4%. Тому, коли кажемо, що рейтинг одного із кандидатів – 16%, а іншого – 16,3%, виділяти тут друге чи третє місце немає сенсу», – підкреслив Олександр Москалюк.

Як повідомлялось раніше, політолог Вадим Карасьов зазначав, що різкий стрибок рейтингів Зеленського пов’язаний із датою проведення соцопитувань – початок січня.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-19 23:09 :58