Новини » Політика 1 лютого, 2019, 23:30
Лещенко пригадав, як Коломойський пропонував йому роботу
ZIK
ZIK

Коли все вляглося з відставкою Ігоря Коломойського з Дніпропетровської ОДА і Приватбанком, він дзвонив мені з пропозицією вести програму на його телеканалі.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

За словами пана Лещенка, незважаючи на ту роль, яку він зіграв у відставці Ігоря Коломойського з Дніпропетровської обласної держадміністрації і історію з Приватбанком, зараз між ними немає жодного конфлікту.

«Коли все вляглося, він дзвонив із пропозицією вести програму на його телеканалі. Я відмовився, бо хотів би вести програму на більш незалежному телеканалі. У мене вже не було довіри до нього», – зазначив Лещенко.

Пан Лещенко вважає, що Коломойський – опортуніст, тобто бачить можливості і використовує їх, і в цьому теж є логіка. Можливо, саме тому їх суперечки не перейшли в особистісну площину. Крім цього він додав, що зараз Коломойський через всі політичні перипетії почувається тріумфатором.

«Він виграв суд у Лондоні. Він довів у суді, що в Лондоні його не мають права судити. Це дуже прикро, бо це був дієвий інструмент для України забрати хоча б частину грошей, які були видані Приватбанку у вигляді рефінансування. Але проблеми в США компенсували відчуття задоволення від цієї перемоги, тому що тепер він змушений жити в Ізраїлі, Швейцарія його б видала», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що в кінці минулого року Лондонський міжнародний арбітражний суд виніс так зване «друге проміжне рішення» у справі між НАК «Нафтогаз України» і кіпрськими акціонерами ПАТ «Укрнафта» Ігоря Коломойського. Відповідно до рішення, «Нафтогазу» належить виплатити «кіпріотам» 2,712 млн фунтів стерлінгів (за поточним курсом – 97 млн грн.) «як компенсацію».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 09:03 :02