Білецький про кіборгів на з’їзді Тимошенко: Кандидати купують атовців – це свинство

ZIK

Зараз атовці перетворилися на медальку, яку кожен кандидат повинен придбати і повісити. Колись вони купували ордени, а зараз атовців – це свинство.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат Андрій Білецький.

Як зауважив Білецький він дуже болісно сприймає присутність солдат на з’їздах кандидатів у президенти і вважає, що це підлість.

«Зараз солдат-атовець перетворився на якусь медальку, яку кожен кандидат повинен придбати і обов’язково повісити. Колись вони купували ордени, а зараз атовців. Це свинство. Це було не гарно зі сторони Тимошенко», – переконаний політик.

Водночас, Білецький дав пораду, як політики могли б піаритися на фронті. Це взагалі не складно – достатньо піти в армію.

«Кожен політик, а це не старі люди і багато з них ніхто не служив і має звання, відправляється і тягне свою солдатську лямку, а після того приходить і каже, – я як солдат вважаю а, б і в. Якщо ти не маєш до цього жодного відношення, то залиш це. У більшості країн прописано, що не можна використовувати дітей в політичні рекламі. Давайте впишемо, що в агітації не можна використовувати солдат, бо це не гарно щодо кожного з них», – відзначив пан Білецький.

На переконання Андрія Білецького, якщо хтось хоче грати в такі ігри, то не треба це називати моральним і чесним.

Нагадаємо, ветеран російсько-української війни Олексій Гетьман заявив, що «кіборги», які брали участь у форумі Тимошенко, за участь у ньому отримали по 10 тисяч доларів.

Натомість нардеп Сергій Власенко заявив, що через цю «неправдиву інформацію» «Батьківщина» позиватиметься до суду. Власенко переконує, що за участь у форумі «кіборгам» ніхто не платив.

загрузка...
загрузка...
Loading...