live
Новини » Львів

Безкоштовний проїзд для пенсіонерів, квитки у маршрутках – які «ноу-хау» очікувати львів’янам

Відсьогодні, 1 лютого, вступає в дію рішення виконавчого комітету Львівської міської ради щодо коригування вартості проїзду в автобусному транспорті Львова. Вартість проїзду становитиме 7 грн. При цьому пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ої групи будуть їздити безкоштовно у всьому міському громадському транспорті.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Відсьогодні вступає в дію рішення виконавчого комітету, відповідно до якого на усіх маршрутах громадського транспорту Львова пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ої групи їздять безкоштовно. Попередньо було досягнуто домовленостей з приватними перевізниками щодо пільгового перевезення вище перелічених категорій. Відповідно місто буде компенсувати кошти, щоб ці люди могли безкоштовно їздити. Також усі перевізники забезпечили водіїв квитками. На квитку вказаний перевізник маршруту і є нумерація квитків, тому заохочуємо пасажирів, які оплачують за проїзд, отримувати квитки у водія після оплати», – йдеться у повідомленні.

Додамо, що приватні перевізники припинили безкоштовне перевезення пенсіонерів за віком та інвалідів 3 групи з 20 січня 2018 року. Пільговий проїзд залишався лише у комунального перевізника АТП № 1.Loading...
Loading...
Loading...