Новини » Політика

Аласанія опублікував «частину проекту рішення» Наглядової ради про його звільнення

Зураб Аласанія. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Зураб Аласанія оприлюднив витяг з наказу про його звільнення, де наведено ряд причин цього рішення. На жаль, це лише «частина проекту рішення», тож важко зробити повний аналіз документа, тим більше, що тут наведено лише ті аргументи, які вигідні екс-керівнику НСТУ, але, можна припустити, що це не повний їх перелік.

«Частину проекту рішення» Зураб Аласанія опублікував на своїй Фейсбук-сторінці.

«Не рішення, але частина проекту такого рішення НР, на якому НР базує відсторонення. Хоч би не палилися так відкрито», – написав Аласанія

У фрагменті йдеться, що Аласанія не організував мовлення каналу «UA:Перший» ні як «суспільно-політичного каналу», ні як «інформаційного та суспільно-політичного мовлення з елементами просвітництва», а тому «канал не висвітлив оперативно або не висвітлив взагалі (крім коротких згадок у новинах)» перелічених подій за участю президента.

Також зазначається, що Аласанія неправильно зрозумів принцип «відсторонення від влади», що привело «до повної деполітизації новин», що «прямо суперечить місії «надавати достовірну та збалансовану інформацію про Україну і світ».

Більше роз’яснень та повний текст проекту рішення у Зураба Аласанії отримати не вдалося, оскільки його телефон був постійно зайнятий.

Нагадаємо, 31 січня стало відомо, що очільника «Національної суспільної телерадіокомпанії України» Зураба Аласанію достроково усунули з посади.

Виконувати обов’язки голови правління «Суспільного телебачення» призначили члена правління НСТУ, відповідального за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури Миколу Чернотицького.

У Наглядовій раді «Суспільного» причину звільнення Аласанії назвати не змогли, натомість народний депутат України Мустафа Найєм оприлюднив інформацію, що ініціатором голосування за відставку голови правління Суспільного мовлення Зураба Аласанії став член Наглядової ради НСТУ від Радикальної партії В’ячеслав Козак.

Натомість лист з переліком зловживань Зураба Аласанії на посаді директора НСТУ на адресу Наглядової ради сьогодні оприлюднила первинна профспілкова організація «Суспільного». Йдеться, зокрема, про численні порушення трудового законодавства, розкрадання коштів, величезні зарплати та премії для керівництва та мізерні зарплати без належних надбавок для простих працівників, також про кумівство та призначення осіб без належної освіти та кваліфікації.

Loading...