У Голландії внаслідок легалізації проституції значно зріс рівень злочинності, - голова Ліги захисту прав жінок

ZIK

Внаслідок легалізації проституції у Голландії значно зріс рівень злочинності у тих районах, що поряд з борделями. Дійшло до того, що держава почала вживати заходів для того, щоб закривати будинки розпусти.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK розповіла голова Ліги захисту прав жінок Олександра Голуб.

Вона розповіла, що після легалізації проституції у Голландії через певний час, у 2008 році, виникла проблема з тим, що значно підвищився рівень злочинності.

«Зокрема, рівень злочинності зріс у тих районах, що були поряд з цими борделями. Внаслідок цього держава почала вживати заходів для того, щоб закривати ту кількість будинків розпусти, що почали виникати», – розповідає активістка.

З її слів, держава навіть почала викупляти будинки, аби закривати вікна, в яких працюють повії.

«У 2008 році в Голландії навіть з’явився спеціальний прокурор, аби цю проблему якось контролювати та вирішувати», – підкреслила голова Ліги захисту прав жінок.

Крім того вона заявила, що вже сьогодні в Україні можна побачити рекламні оголошення в метро щодо заняття проституцією.

«У метро, очевидно, їздять не найбагатші люди. А в таких оголошеннях пишеться, мовляв, якщо ти хочеш бути класною, ми навчимо тебе танцювати, ти житимеш в центрі столиці та отримуватимеш зарплату в 40-50 тисяч гривень. Скажіть, яка галузь може сьогодні так легко запропонувати такі гроші? Дівчата, переважно молоді студентки, довіряють цим оголошенням та йдуть туди танцювати. Давайте ми зараз зробимо це легальним», – заявила Олександра Голуб.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко виступив за легалізацію проституції.

Loading...