Новини » Суспільство 1 лютого, 2019, 10:47
Не втручаймося у те, що в людей відбувається в трусах, - активіст
ZIK
ZIK

Проституція – це величезна сфера з доволі серйозними грошима. Відтак, якщо її легалізувати, це захистить права як надавачів сексуальних послуг, так і їх споживачів.

Про це в ефірі авторської програми Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK заявив голова ГО «Батько має право» Олександр Швець.

Він категорично виступив за легалізацію проституції. Мовляв, давно прийшов час узаконити цю діяльність, щоб держава чітко її регулювала.

«Ця категорія жінок і чоловіків не є захищеною, як не є захищеними і ті люди, що користуються цими послугами. Україна сьогодні займає перше місце в Європі за рівнем розвитку проституції, як внутрішньої, так і з експорту за кордон», – заявив активіст.

З його слів, це величезна сфера з доволі серйозними грошима. Відтак, якщо легалізувати цю сферу, це захистить права як надавачів сексуальних послуг, так і споживачів.

«Я хотів би звернути увагу на цю проблему в розрізі прав людини. Чому ж людина на власний розсуд не може володіти власним тілом, не порушуючи права людей?», – запитує Олександр Швець.

Крім того він нагадав, що у Кодексі про адміністративні правопорушення стаття про проституцію з’явилась ще 1987 році за указом президії Верховної Ради Української РСР.

«Таке явище існує. В Україні воно, мабуть, найпоширеніше в Європі, а держава закриває очі на це. Держава втручається у різні права людей. Але давайте не втручатись у те, що в людей відбувається в трусах. Це право людини – використовувати власне тіло на власний розсуд, не порушуючи права інших людей», – наголосив голова ГО «Батько має право».

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко виступив за легалізацію проституції.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:20 :24