Новини » Політика 31 січня, 2019, 21:44
Збройна допомога без вагань, – генерал-майор СБУ вказав на зацікавлення Заходу в Україні
ZIK
ZIK

Зараз партнери надають нам високотехнологічні засоби для ведення війни, оскільки розуміють, що Україна перебуває на вістрі атаки проти Росії. І якщо агресора не стримати, то він зайде надто далеко.

Про це заявив український військовий і громадській діяч, генерал-майор СБУ, заступник голови СБУ у 2014-2015 роках Віктор Ягун у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

На думку експерта, Україна має концептуально визначитися, чи вона хоче бути у цивілізованому суспільстві, чи ні.

«Україна має визначити для себе коло держав, які вже обрали певний напрям. У більшості держав світу прийнято вважати, що ті країни, які разом із США, є більш захищеними. До того ж, європейська спільнота, окрім того, що входить до НАТО, має ще й захист Євросоюзу», – зауважив Віктор Ягун.

Утім, визнає військовий експерт, якщо Україна не зробить домашнього завдання, то її нікуди не приймуть, як би вона не просилася.

«Є дуже багато моментів, які пов’язані з колективною безпекою, зокрема високотехнологічні речі, які можна перекласти на ті держави, які можуть собі це дозволити.

Зараз партнери так само надають нам високотехнологічні засоби для ведення війни, оскільки розуміють, що Україна перебуває на вістрі атаки Росії. І якщо ми не зупинимо агресора, то він дійсно може дійти якщо не до Берліна, то навіть до Парижа», – констатував Віктор Ягун.

Як повідомляли, директор соціологічної компанії розповів, що більшість українців підтримує вступ країни до Європейського Союзу, тоді як на приєднання до НАТО згодні менше половини, але їх кількість все-таки переважає над противниками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 20:55 :45