Новини » Львів 31 січня, 2019, 10:14 блоги
Єгови, музиканти і продавці сімейних цінностей: Три контратаки у центрі Львова
Юрій Мартинович
репортер, оператор, письменник
Львів. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Львів. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Вчора у центрі Львова мене тричі хотіли матеріально та духовно «зґвалтувати».

Першими були свідки Єгови зі своїм славнозвісним питанням: «Хто керує світом?». У відповідь я сказав, що система. Це були не дурні люди, тому спитали, чи хочу я знайти більше про ім’я цієї системи? Я сказав, що ні, оскільки від зміни місць доданків сума не змінюється, тобто від зміни слів – не міняється розуміння хаотично-ієрархічної структури у якій ми живемо та мислимо. Це дещо вибило їх із колії стандартних думок, тому я пішов далі.

А далі були музиканти і їх фінансовий менеджер, який із сортувальним капелюхом, хотів мене спрямувати на культурний путь істини: «Підтримайте музикантів!». Я відповів контратакою: «Підтримайте любителів слова та фарб» і показав йому свої малюночки. Фінансист сказав, що немає грошей, я сказав, що теж не маю. На цій мировій ноті ми розійшлися.

Найцікавішою була третя спроба – двоє російськомовних молодих і високих білорусів, які, як не дивно, проповідують «загальноприйняті, традиційні, якісні сімейні цінності». Що воно таке? Вони знають, тому вирішили повчити традиційних галичан, підкупити їх «здоровими» словами, щоб їх підтримували, точніше їх центр, і давали гроші за кумедні листівки. Я на це відповів, що підтримую той спосіб сімейної комплектації, який веде до розумного скорочення населення, яке може бути прийнятним для нашої планети, яка не може стільки нас всіх на собі втримувати. Це їх злякало. От і добре, попрощався і пішов.

Так я зміг зберегти свої думки і гроші при собі. Тому зараз думаю, що найкращий спосіб – це мати про запас якусь рятівну історію, типу, що у мене є проект «Дім», він дуже крутий проект, якщо ви його теж підтримаєте, то у моїй хаті буде тепло)

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-19 14:03 :27