Новини » Політика 31 січня, 2019, 22:46
Володар «давоських шапок» розповів про тролінг Зеленського білбордами
ZIK
ZIK

Володимиру Зеленському ще потрібен досвід. Тому, будь ласка, не купуйтеся на «кіношний» образ.

Про це в ефірі програми «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» на телеканалі ZIK заявив екс-міністр екології та природних ресурсів (2014-2015 рр.) Ігор Шевченко.

За словами пан Шевченка, у своїй предвиборчій кампанії він не зупинився на «шапках з Давосу», продовживши з цукерками, бо зрозумів, що цю ситуацію треба довести до абсурду. 

«По-іншому, якщо ти починаєш виправдовуватися, значить ти винний у чомусь. Ми, навпаки, пішли іншим шляхом», – пояснив Шевченко.

Що ж до білбордів, які за стилістикою дуже схожі до бордів Володимира Зеленського, пан Шевченко зауважив, що вони були заплановані ще до Давоса й засновані на контрасті. Пан Шевченко, за його ж словами, хоче показати цими білбордами, що людина, яка тільки що прийшла з бізнесу, не має досвіду державного управління і не зможе справитися з керівництвом держави. 

«Ті правила і принципи, за якими працює бізнес, зовсім відрізняються від того, як працюють державні органи. І не маючи досвіду, дуже важко або зовсім неможливо ефективно працювати на державній службі. Володимиру Зеленському ще потрібен досвід і знання в цій сфері. Я хотів цим бордом показати, що кіно – це одне, а в житті – зовсім інакше. Тому, будь ласка, не купуйтеся на «кіношний» образ», – зауважив політик.

Нагадаємо, раніше Зеленський заявив про вихід із кіпрської компанії Green Family. Зокрема він показав документ, відповідно до якого йому належать 300 акцій. Він заявив про вихід зі складу акціонерів компанії Green Family LTD і дав доручення якомога швидше провести процедуру виходу. Показана заява датована 23 січня 2019 року.

Раніше також повідомлялося, що Зеленський задекларував мільйонні доходи і кілька квартир. За 2017 рік він отримав 7,3 млн гривень доходу, його дружина – близько 800 тис. гривень. Крім того в банках зберігається понад 430 тис. доларів і 1,2 млн гривень. Ще майже 9 тис. доларів зберігається на рахунках його дружини. Готівкою Зеленський тримає 285 тис. доларів, 50 тис. євро і 220 тис. гривень.

Додамо, шоумен та колишній дипломат Дмитро Чекалкін назвав Зеленського «корисним ідіотом» Путіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 16:15 :28