Новини » Політика 31 січня, 2019, 1:20
В Україні розповіли, як реально зупинити Росію в Чорному морі

Україні потрібно терміново нарощувати військово-морські сили і розвивати свої протиповітряні та протиракетні можливості, щоб відбити у Росії бажання використовувати свої потужні ракетні здатності проти України.

Таку думку висловив «Апострофу» заступник директора Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Михайло Самусь.

«Вихід для України очевидний: розвиток ВМС і ракетних можливостей, протиповітряних і протиракетних можливостей української армії. Це єдина можливість. Особисто у мене після акту агресії 25 листопада вже немає ілюзій, що міжнародне співтовариство нам допоможе. Україні потрібно терміново нарощувати військово-морські сили, тобто змінювати баланс сил у Чорному морі, намагатися сприяти тому, щоб НАТО почало допомагати будувати свої ВМС в Румунії. і якщо хоча б у Румунії і України будуть ефективні військово-морські сили з ракетними можливостями, тоді можна буде говорити про зміну балансу і тиску на Росію», – переконаний експерт.

За його словами, Росія зараз розуміє лише мову сили.

«Україні потрібно розвивати свої протиповітряні та протиракетні можливості, щоб відбити у Росії бажання використовувати свої потужні ракетні здатності проти України. І одночасно розробляти свою зброю стримування – ту саму ракету «Нептун», якою можна бити вглиб території Росії. Тобто Росія зараз розуміє тільки мову сили. і ця сила може проявлятися і в економіці, і на полі бою. Мова, якою користується Захід, для Росії нічого не означає», – підсумував Самусь.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-22 19:15 :07