live

Сумніви щодо психічного здоров’я Януковича – версія Чорновола

ZIK

Можливо, на період другої ростовської прес-конференції Янукович був під дією сильних препаратів, які вводять під час інсульту або важкого психічного стану.

Про це зауважив політолог Тарас Чорновіл у ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

Тарас Чорновіл зізнався, що вже не вважає, що на другій ростовській прес-конференції виступав не Віктор Янукович, а його двійник.

«Мене переконали багато людей, які Януковича знали значно краще за мене, що це все-таки був він, а не двійник. Але в мене тоді були підстави так вважати, адже свого часу я знав Януковича досить близько. Тому зокрема міміка й особливості артикуляції дали підстави вважати, що виступала зовсім інша людина», – пояснив Тарас Чорновіл.

Утім політолог визнав, що вже через кілька тижнів після того змінив свою думку. Наразі ж він вважає, що на той період Янукович був під дією сильних препаратів, які вводять під час інсульту або важкого психічного стану.

«Я не впевнений у психічному здоров’ї Януковича. Тому, можливо, було жорстке прогресування психічних зрушень, і саме тому він поводився так неадекватно. До того ж, частково була паралізована одна частина обличчя, що спричинило певну деформацію. Але потім лікарі мене все-таки переконали, що при певних станах інсульту та серйозному медикаментозному втручанні такі трансформації є можливими. Тому я визнаю, що помилився», – підкреслив Тарас Чорновіл.

Нагадаємо, суд визнав екс-президента Віктора Януковича винним у державній зраді й визначив покарання – 13 років позбавлення волі. Loading...
Loading...
Loading...