Новини » Спорт 31 січня, 2019, 12:42
Стрибун у висоту Дмитро Дем’янюк здобув «бронзу» на турнірі у Франції
35-річний український легкоатлет Дмитро Дем’янюк виборов бронзову медаль на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту в Франції / ldufk.edu.ua

35-річний український легкоатлет, учасник літніх Олімпіад у Пекіні та Лондоні, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків у висоту Дмитро Дем’янюк виборов бронзову медаль на міжнародному турнірі у Франції.

Випускник магістратури Львівського державного університету фізичної культури Дмитро Дем’янюк з першої спроби підкорив планку на висоті 217 см. Наступну висоту (220 см) Дмитро разом із ще одним випускником ЛДУФК, титулованим українським стрибуном Андрієм Проценком пропустили. А от планка на висоті 223 см їм обом, на жаль, не підкорилася, повідомляє ldufk.edu.ua.

Лише білоруський стрибун, срібний призер чемпіонату Європи Максим Нєдосєков зміг подолати цю висоту, що і принесло йому перемогу. Другим завершив змагання поляк Норберт Кобєльскі (220 см.). Дмитро Дем’янюк – третій, Андрій Проценко – четвертий.

Додамо, що на черзі у Дмитра Дем’янюка та Андрія Проценка виступ на зимовому чемпіонаті України, який пройде в Сумах з 7 по 9 лютого, де буде відбір до національної збірної на Євро-2019 у приміщенні.

2019-03-23 02:24 :24