Новини » Політика 31 січня, 2019, 15:43
Зеленський все змінив у рейтингу Гриценка, а Садовий його «закопав», - Голобуцький
ZIK
ZIK

Політик Анатолій Гриценко – розумна людина. А вся проблема розумних у тому, що вони не довіряють нікому. Адже вважають, що є найрозумнішими. Через те, що він не співпрацював з фаховими політтехнологами. Зеленський, Садовий і Вакарчук суттєво зіпсували йому прохідний бал.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK говорив політтехнолог Олексій Голобуцький.

«На поверхні зараз починають з’являтися цікаві історії від Анатолія Гриценка. Я думаю, що він це робить тому, що не мав чіткої стратегії, як йому входити у виборчий процес», – сказав Голобуцький.

Він вважає, що останні заяви Гриценка слід трактувати, як паніку. Адже він був готовий до того, що у нього хтось суттєво відбере електорат.

«У Гриценка, судячи з того, що він вчора сказав в інтерв’ю про сина Луценка, можна трактувати, як певну паніку. Адже він не знає, що робити далі, бо бачить, що розклади змінилися. Він повинен був бути третім, а Зеленський йому все змінив, Вакарчук, так би мовити, «добив» тим, що не підтримав його. А Садовий, «закопав» його остаточно в західному регіоні. Тому Гриценко зараз шукає шляхи вирішення», – прокоментував він.

За його словами, проблема Гриценка полягає у тому, що він занадто розумний. І не звик дослухатися до порад.

«Гриценко – розумна людина, а вся проблема розумних, це те, що вони не довіряють, бо вважають себе найрозумнішими. Він не користується послугами нормальних політтехнологів, які можуть сказати, які теми варто обговорювати, а які ні», – наголосив Голобуцький.

Його колега політичний експерт Кирило Молчанов зазначив, що Гриценко не врахував, що політика змінилась.

«Ще десять років тому було просто написати програму. Адже там було варто зазначити лише, який повинен бути розвиток країни та економічна модель. А зараз треба вирішувати, що робити з Донбасом», –  наголосив Молчанов.

Нагадаємо, лідера партії «Громадянська ініціатива» Анатолія Гриценка викликали на допит до СБУ як особу, що може надати інформацію про обставини російської окупації Донбасу й анексії Криму.

Читайте також: Тимошенко не проходить у другий тур виборів Президента, – соцопитування

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 22:49 :14