Новини » Політика 31 січня, 2019, 20:22
Обіцянка Порошенка: військовик оцінив заяву Президента про ЄС і висловився щодо НАТО
ZIK
ZIK

Україна не повинна вступати в ЄС і НАТО на слабких позиціях – ми маємо стати регіональним лідером та могутньою країною.

Таку думку висловив народний депутат України Юлій Мамчур у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Військовий зауважив, що більшість громадян України помічають тільки візуальні зміни, які відбувалися в лавах Збройних сил України. Зокрема це зміна військової форми та оновлення техніки й озброєння.

«Окрім цього, більш важливою складовою є вміння застосовувати цю зброю та внутрішній стрижень кожного військового. Тобто ту впевненість у своїх силах і побратимах, що з’явилася за ці роки, не можна описати жодними цифрами.

Я знаю людей, які до 2014 року вважали себе фахівцями у військовій справі. Утім сьогодні, після того, як вступили в бойові дії та прослуживши на передовій, зізнаються, що багато чому навчилися і додають, що ще є чому вчитися», – зазначив Юлій Мамчур.

Він також підкреслив, що всі 100% військових частин, які перебувають на передовій, відповідають усім критеріям бойового часу й можуть виконати покладені на них завдання.

«Ще з 2015 року було прийнято ряд концептуальних важливих документів, зокрема Воєнна доктрина України та Стратегія національної безпеки. У «Стратегії 2020» ми амбітно намагалися виконати всі критерії для подання членства у НАТО. Але активність бойових дій впродовж цих років не дала нам можливість повністю реалізувати всі ці плани», – визнав Мамчур.

На думку військового, слова Президента, де він визначає 2024 рік основним для подання документів на ПДЧ та членства в ЄС, є цілком реалістичними.

«Важливо, щоб громадяни не втрачали надію і розуміли, що Україна не повинна вступати в ЄС і НАТО на слабких позиціях. Ми маємо стати регіональним лідером та могутньою країною, і тоді до нас не буде жодних питань», – наголосив Юлій Мамчур.

Як повідомляли, директор соціологічної компанії розповів, що більшість українців підтримує вступ країни до Європейського Союзу, тоді як на приєднання до НАТО згодні менше половини, але їх кількість все-таки переважає над противниками.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-19 20:29 :04