Новини » Політика 31 січня, 2019, 3:00
Назар Холодницький: Прокурор Ярова брехала мені в очі
ZIK
ZIK

Прокурор САП Ольга Ярова, яка ходила на передвиборчий форум, сказала неправду, що в цей час була в суді.

Про це в ефірі програми « HARD з Влащенко« на телеканалі ZIK розповів керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

За словами пана Холодницького, він написав скаргу до КДКП на те, що прокурор Ольга Ярова ходила на передвиборчий форум до Юлії Тимошенко.

«Вона мені в очі брехала. Вона казала, що в цей час була в суді. Я цього ніяк не можу зрозуміти, коли в очі обманюють і думають, що якісь кулуарні домовленості і ігри в політику, в тому числі візити і зустрічі з членами політичної еліти, допоможуть. Це вибір кожного і за це треба буде нести відповідальність. Треба розуміти, що це все фіксується. Однак, я спеціально в скарзі не писав про звільнення», – зазначив Холодницький.

Окрім цього, керівник САП вважає, що згідно кодексу професійної етики та поведінки прокурорів прокурорам та слідчим не потрібно ходити на політичні заходи.

«Я вважаю, що це вибір кожного. І якщо в когось є питання щодо цього, то КДКП може дати відповідь», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, що начальник відділу управління Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Ольга Ярова, яка розслідує справу про факти можливого зловживання службовим становищем членами Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) при затвердженні оптової ціни електричної енергії за формулою «Роттердам+», в робочий час знаходилась на форумі передвиборчої програми «Новий курс» Юлії Тимошенко, який відбувався 15 червня 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 02:41 :46