Новини » Політика 31 січня, 2019, 21:22
Менше емоцій: Іллєнко дав пораду виборцям
ZIK
ZIK

В Україні є величезний запит на оновлення політичної еліти. Людям набридли одні й ті самі політики, їм хочеться побачити «свіжу кров» у владних коридорах.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

За словами пана Іллєнка, очевидно, що в країні є величезний запит на оновлення політичної еліти. Людям набридли одні й ті самі політики, які 20 і більше років заходяться при владі, періодично змінюючи свої позиції з владних на опозиційні та навпаки.

«Людям хочеться побачити «свіжу кров» у владних коридорах. Однак, обираючи кандидата, я б не ділив їх за принципом нове чи старе обличчя. Я б ділив за принципом, чи ця людина відповідає моїм цінностям, ідеології, баченням розвитку країни. Це визначальне. Не можна штучно ділити за віком, бо всі ті старі обличчя, які зараз всім проїлися, теж були новими обличчями. Є люди, які пройшли шлях в політиці і не заплямилися, тримаючи непохитно свою лінію, вони, навпаки, показали якість політики», – зазначив Іллєнко.

Зокрема він також зауважив, що нові обличчя не беруться з лабораторії, вони мають пройти теж певні щаблі, певний особистісний і політичний розвиток. Й інколи зовні обличчя може виглядати нове, але за ним можуть стояти старі олігархи.

«Воно з'явилося з того самого олігархічного телебачення, яке контролюють ті ж сам люди, які контролюють політику в Україні вже десятки років. Тому тут треба не вестися на емоції. Треба розуміти команду людини, її минуле, її позицію і програму», – переконаний політик.

Окрім цього, пан Іллєнко щодо нових результатів соціологічних опитувань, в яких лідирує Володимир Зеленський додав, що рейтинги – річ умовна, і все дуже швидко змінюється. Він сумнівається в тому, що результати соцопитувань залишаться сталими до самих виборів.

«Згадайте, які результати були два місяці тому. Вони була абсолютно інші. Зараз кампанія тільки набирає обертів, і ми не знаємо, що буде через два місяці. Тому я б не став робити поспішних висновків. Я закликаю тільки до одного: менше емоцій і більше раціональності», – прокоментував гість програми.

Нагадаємо, згідно з останнім соцопитуванням, Юлія Тимошенко не проходить у другий тур виборів президента.

Читайте більше новин на тему вибори Президента: кандидати, рейтинги

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 17:19 :46