Новини » Спорт

Київське «Динамо» розпочало в Іспанії другий зимовий тренувальний збір

Футболісти київського «Динамо» розпочали в іспанській Марбельї другий зимовий тренувальний збір / fcdynamo.kiev.ua

У середу, 30 січня, футбольна команда київського «Динамо» під керівництвом головного тренера Олександра Хацкевича розпочала свій другий тренувальний збір в іспанській Марбельї.

Рано вранці велика частина команди (ті гравці, які поверталися до Києва на три вихідні дні між зборами) вилетіла з аеропорту «Бориспіль» в Малагу чартерним рейсом, і того ж дня відбулося перше тренування на одному з полів у Футбольному центрі Марбельї, повідомляє прес-служба ФК «Динамо».

В Іспанії підопічні Олександра Хацкевича зібралися в повному складі. До них приєдналися всі ті гравці, які не поверталися до столиці України після першого збору. Команда сконцентрувалася на відпрацюванні тактичних вправ. Найбільше уваги було приділено роботі над тактикою. В кінці тренування гравці виконали необхідний обсяг бігової роботи.

Сьогодні і завтра робота набиратиме обертів – футболісти проводитимуть по два тренуванні на день. А в суботу, 2 лютого, відбудеться перший контрольний матч на другому зборі і четвертий цього року. «Біло-сині» зіграють проти софійського ЦСКА.

 Loading...