live

Бутусов: Для багатьох українців незалежна від Москви політика переважує будь-які інші ризики

ZIK

Україна лише зараз проводить політику, повністю незалежну від Москви. Для багатьох такий курс держави переважує будь-які інші ризики. Адже ціла низка громадян дуже довго жили мрією про Незалежну Україну, тож зараз бояться, що із цією мрією щось може статись.

Таку думку в ефірі проекту «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK висловив журналіст Юрій Бутусов.

Він наголосив: нинішня передвиборча кампанія Петра Порошенка є на багато менш публічною, ніж попередня – у ній практично немає публічних обіцянок чи конкретних гарантій.

«Чи цікаво буде сліпо довіритись людині, яка, в принципі декламує передусім правильні зовнішньополітичні цілі? Вони дійсно необхідні та важливі для нашої держави. Євроінтеграція та інтеграція в НАТО –правильні ідеї», –вважає Бутусов.

Окрім того, він зазначив: не бачить, що Порошенко вводить у публічний дискурс та мобілізує своїх прибічників.

«Я бачу тиху роботу по побудові мереж на місцях. Проводяться мотиваційні курси і вже там, безпосередньо в аудиторії прибічників Президента, їм пояснюють логіку. Однак такого загальнонаціонального діалогу Президент не вибудовує, щоб не наражатися на критику», – вважає журналіст.

Водночас Бутусов переконаний: для багатьох людей поняття Незалежності України полягає не лише у питаннях функціонування держави.

«Для багатьох це має і велике культурне значення, це така особиста рана. Порошенко ж перший президент, що проводить незалежну від Москви політику», – вважає експерт.

Адже, за його словами, навіть за правління Віктора Ющенка ми не були незалежною державою. Мовляв, тоді Україна повністю контролювалась Російською Федерацією, яка навіть зараз має серйозний вплив.

«Та незалежну політику ми проводимо лише зараз, саме тому виникла війна. Це наочний доказ. Тому для багатьох впровадження незалежної політики значно більше важить, ніж будь-що інше. Багато людей так довго жили мріями про незалежну України, що зараз вони дуже бояться, що із цією мрією може щось статись, цей ризик є у багатьох», – підкреслив Юрій Бутусов.

Як повідомлялось раніше, під час форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Порошенко зазначив: мир в Україні –беззаперечне визнання Москвою українського права йти своїм шляхом.



Loading...
Loading...
Loading...