live
Новини » Львів 101

У Червонограді за кошти ЄС проведуть реконструкцію очисних споруд

У Червонограді в цьому році будуть реалізувати один із великих проектів – будівництво технологічної лінії утилізації шламів в рамках проекту «Україна – Білорусь – Польща».

Про це ІА ZIK повідомили у Червоноградській міській раді.

З цього приводу у Червонограді 29 січня відбулася конференція в межах програми «Україна-Польща-Білорусь 2014-2020» щодо проекту «Покращення системи транскордонного захисту навколишнього середовища в гміні Ксєнжполь у Польщі та м.Червонограді в Україні через розвиток каналізаційної інфраструктури».

Під час зустрічі представники польської делегації та українська сторона презентували свої пріоритетні напрями реалізації проекту. Окрім цього, окреслили очікувані результати спільно проведеної роботи в межах проекту.

У міськраді зазначили, що очисні споруди – інженерні споруди системи каналізації для очищення, знешкодження й знезараження стічних вод. До них сходиться весь каналізаційний шлак міста. Розташовані у Добрячині. Дуже часто, особливо влітку, мешканці могли відчувати неприємний запах від їхньої діяльності. Оскільки стан цих споруд плачевний, даний об’єкт разом із гміною Ксенжполь було подано на конкурс «Україна – Білорусь – Польща». Європейський Союз виділив на це 549 тисяч євро. Дофінансовуватись він буде із інших локальних бюджетів.

У результаті проведення тендеру – виконавцем робіт було обрано ТОВ «ХоСаРо» зі Львова. Роботи будуть проводити у 4 етапи: реконструкція аеротенок, реконструкція первинних радіальних відстійників, реконструкція вторинних відстійників, заміна двох повітродувок на нові.

Крайній термін виконання робіт – січень-лютий 2020. До робіт планують залучити 120 працівників, 40 інженерів, розповіли у міськраді.

Loading...
Loading...
Loading...