Новини » Регіони 30 січня, 2019, 9:53
Тернопіль оплатить магістратуру дев’яти студентам: вони залишаться працювати у місті

У Тернополі міська рада оплачуватиме навчання в магістратурі для 9 студентів.

Підтримувати фінансово молодих людей вирішили, щоб мотивувати їх залишитися працювати у рідному місті. Про це IA ZIK повідомили у прес-службі міськради.

Тернопіль вирішив запровадити муніципальне замовлення, щоб зарадити браку фахівців на державній роботі. Кандидатів на безкоштовну освіту відбирала спеціальна конкурсна комісія. До уваги брали бажання самих студентів, а також їх успіхи в навчанні й результати співбесіди.

Відтак, із 16 кандидатів відібрали вісім студентів спеціальності «Дошкільна освіта» та одного студента напрямку підготовки «Правознавство». За них Тернопільська міська рада буде оплачувати навчання в магістратурі уже з вересня цього року.

«Під час роботи комісії було визначено, що саме ці професії у Тернополі є найбільш актуальними і такими, що потребують заміщення кваліфікованими фахівцями», – повідомили у міськраді.

З дев’ятьма відібраними спеціалістами будуть укладені договори. Після завершення вищого навчального закладу вони повинні будуть відпрацювати не менше трьох років у комунальних підприємствах, установах, організаціях або виконавчих органах міської ради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:00 :08