Суд зупинив реорганізацію Одеського медуніверситету

Окружний адміністративний суд міста Києва вирішив зупинити дію розпорядження Кабінету міністрів «Про створення Одеського Національного медичного університету».

Про це повідомляє в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.

«Поки суд буде розглядати заяву, реорганізація буде припинена. Законно призначити виконуючого обов’язки тепер неможливо, а, отже, закладом будуть продовжувати керувати Запорожан і його поплічники», – написала Супрун.

Зазначимо, що МОЗ України повертає без розгляду документи, підписані уповноваженими міністерством особами. У відомстві попередили, що це ставить під загрозу зриву навчальний процес для понад 7 тис. студентів і 2,3 працівників.

10 грудня у МОЗ заявили, що невідомі особи силою захопили будівлю Одеського національного медуніверситету та не пускають працівників на робочі місця.

Згодом у поліції запевнили, що це не відповідає дійсності.

Пізніше міністерство наголосило, що представники Нацполіції в Одеській області у відповідь на офіційну заяву МОЗ України про захоплення адміністрації ОНМедУ надали неправдиві коментарі, що можуть свідчити або про некомпетентність співробітників Нацполіції, або про їхню заангажованість.

27 грудня міністерство охорони здоров’я вирішило створити новий вищий навчальний заклад на базі Одеського національного медуніверситету.

Loading...