Справа Дубневичів: Холодницький анонсує нове подання ГПУ на скандальних нардепів

ZIK

Цього або на початку наступного тижня Генеральна прокуратура повторно внесе поданням на зняття недоторканності з нардепа Ярослава Дубневича.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK розповів керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

На думку пана Холодницького, претензії, які висунула Генпрокуратура до подання про зняття недоторканності з депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича, не є підставою для його повернення.

«Дуже цікава позиція псевдоактивістів, які кричали, що це подання САП зробило прекрасно, коли про це стало відомо. А коли подання повернули, позиція активістів стала протилежна, що нібито САП спеціально підготувала неякісне подання. Тобто якщо хороше, то НАБУ зробило, а погане – це САП», – зазначив Холодницький.

Водночас керівник САП додав, що дав розпорядження усунути всі недоліки в цьому поданні, навіть коми.

«Я впевнений, що цього тижня або на початку наступного подання на Дубневичів буде повторно внесене ГПУ», – зауважив гість програми.

Нагадаємо, що Генпрокуратура повернула до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури подання про зняття недоторканності з депутата Верховної Ради від БПП Ярослава Дубневича.

Про досудове розслідування щодо схеми розкрадання коштів «Укрзалізниці» посередниками, наближеними до братів Дубневичів, НАБУ повідомляло ще на початку 2018 року.

А на початку 2019 року джерела в НАБУ повідомили про те, що детективи підозрюють депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича у привласненні 93,2 млн гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» під час постачання товарів за завищеними цінами в 2015-2017 роках.

Згодом двом помічникам народного депутата повідомлено про підозру у заволодінні 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця».

Loading...