Новини » Регіони 30 січня, 2019, 15:49
На Тернопільщині з відпусток відкличуть усіх поліцейських під час виборів

На Тернопільщині на період президентських виборів з відпусток відкличуть усіх правоохоронців.

Як повідомили IA ZIK у секторі комунікації обласного управління Національної поліції, про це під час розширеного засідання колегії ГУНП в Тернопільській області поінформував керівник відомства Олександр Богомол.

За його словами, для охорони громадського порядку на час виборів будуть залучені практично всі правоохоронці. Одні чергуватимуть на дільницях, інші працюватимуть над розкриттям правопорушень, які реєструватимуться під час передвиборної кампанії та в день виборів.

«В останню декаду березня весь особовий склад поліції буде переведений на посилений варіант несення служби, будуть відкликані всі з відпусток і будуть всі залучені до несення служби. Усі, хто повернуться з зони ООС, також залучатимуться до охорони громадського порядку і забезпечення виборів на дільницях», – сказав Богомол.

Він підкреслив, що першочергове завдання правоохоронців у виборчий період, – це гарантувати законність, прозорість, вчасне реагування, прийняття швидких законних рішень щодо порушень.

Богомол також наголосив, що поліція залишатиметься поза політикою під час виборчого процесу.

«Підтримання порядку в період перед виборами, взаємодія з громадськими організаціями, які братимуть участь у виборах як спостерігачі, консультанти, з представниками кандидатів в президенти – взаємодія повинна бути зі всіма. Поліція аполітична, і це основне правило, яке ніхто порушувати не буде», – підсумував начальник обласного управління Нацполіції.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-26 08:03 :25