Новини » Львів

На хірурга Львівського госпіталю, якого звинуватили у роботі напідпитку, склали адмінпротокол

Львівський військовий госпіталь. Фото: ZIK

У Міноборони повідомили про результати службового розслідування щодо головного хірурга Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Івана Богдана, який начебто намагався провести операцію, перебуваючи у нетверезому стані.

Про це йдеться у відповіді управління комунікації та преси Міністерства оборони на інформаційний запит IA ZIK.

<nbsp;>
;>

Як повідомили в Міноборони, стосовно хірурга Івана Богдана військова прокуратура склала адміністративний протокол за ст. 172-20 КУпАП (Розпивання алкогольних, слабоалкогольних напоїв або вживання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів військовослужбовцями).

«Від пропозиції здати кров та пройти освідчення лікарем-наркологом на вміст алкоголю в крові полковник медичної служби Богдан І.С. відмовився, після чого було здійснено огляд вказаного офіцера посадовими особами ВМКЦ ЗР та складений Акт огляду зовнішнього вигляду, який 29.12.2018 був вилучений Військовою прокуратурою Львівського гарнізону під час здійснення перевірки фактів указаних в публікації.

На підставі вилученого Акту військовою прокуратурою Львівського гарнізону був складений протокол про адміністративне правопорушення», – йдеться у відповіді на запит.

У Мінборони також повідомили, що «службове питання стосовно полковника медичної служби Богдана І.С. буде вирішено після розгляду судом протоколу про адміністративне правопорушення за статтею 172 – 20, частина 3 КУпАП та винесення відповідного судового рішення».

Зазначимо, що ст. 172-20 частина 3 КУпАП передбачає: «Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі самі порушення, або в умовах особливого періоду, – тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот п’ятнадцяти до двохсот вісімдесяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт з утриманням на гауптвахті на строк від семи до десяти діб».

Нагадаємо, перед новим роком львівське видання ZAXID.NET з посиланням на власні джерела у госпіталі повідомило, що головний хірург Військово-медичного клінічного центру західного регіону, що на вул. Чехова у Львові, Іван Богдан прийшов на операцію до військового, перебуваючи у нетверезому стані. За інформацією видання, троє працівників медзакладу склали акт про те, що Богдан перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Варто додати, що головний хірург військового госпіталю Іван Богдан – заслужений лікар України та голова Асоціації нейрохірургів Львівської області. Він провів не одну складну операцію важко пораненим бійцям АТО та ООС. Колеги і пацієнти відгукуються про нього як про хорошого спеціаліста і фахового лікаря, тому наголошують на необхідності об’єктивного розслідування оприлюднених у ЗМІ фактів.

Розслідування щодо хірурга військового шпиталю у Львові обіцяли завершити в другій половині січня.

Loading...