Новини » Політика 30 січня, 2019, 16:28
Казанський: Псевдоавтономіями Росія хоче прив’язати до себе Україну
ZIK
ZIK

Будь-які поступки Кремлю щодо утворень в Україні автономій, стануть поразкою. Адже Росія, за допомогою подібних псевдо автономій, зможе впливати на політичну ситуацію на всій території нашої держави.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» телеканалу ZIK висловив журналіст Денис Казанський.

«Я завжди повторюю тезу, що будь-які поступки Кремлю щодо постійного нав’язування Україні утворень у вигляді автономії, маю на увазі «ДНР», «ЛНР» або ОРДЛО, є поразкою. Ба більше, навіть, здачею частини нашого суверенітету. Тому що ми всі розуміємо, що це не автономії», – сказав Казанський.  

За його словами, інтереси Росії полягають в тому, щоб Україну прив’язати до себе за допомогою створення псевдоутворень.

«Саме псевдоавтономіїї, фактично, будуть просто окупованою територією, яка контролюватиметься Росією. Але ці території будуть легалізовані та впливатимуть на український порядок денний. Тобто вони нам будуть делегувати у парламент якихось депутатів та міністрів. Відповідно, вирішувати, куди Україні можна інтегруватися, а куди ні», – зазначив він.

Це ж, на його думку, стосуватиметься і зовнішньої політики, що, власне, і є мрією Путіна, яку він озвучує вже не перший рік. Також виникатиме і питання Криму, тому хтось з українських політиків згадує про півострів, а хтось ні.

Окрім того, він зазначив: вчорашній форум «Опозиційної платформи - За життя» можна вважати своєрідним глузуванням над форумом Петра Порошенка «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом».

«Немає офіційної версії, чому форуми відбулись в один день. Але думаю, що це був певний прокремлівський тролінг. Інша справа, що ми дозволяємо таке робити», –  прокоментував Казанський.

Нагадаємо, нещодавно виконавчий директор Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Олександр Леонов говорив про те, що  з’їзд партії «Батьківщина», на якому кандидатом у президенти висунули очільницю політсили Юлію Тимошенко, більше нагадував форум часів Януковича. Навіть оформлення залу нагадувало з’їзд «Партії регіонів», який у 2009 році висував Віктора Януковича кандидатом у президенти.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-20 21:09 :44