live
Новини » Події

Бойовики не пустили патруль ОБСЄ в Горлівку

Представники СММ ОБСЄ на Донбасі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Озброєні окупанти відмовилися пускати патруль спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до тимчасово непідконтрольної уряду Горлівки.

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ, опублікованому 29 січня.

«На блокпості збройних формувань у Горлівці озброєний чоловік у камуфляжному одязі сказав патрулю Місії, що спостерігачам необхідно залишити цей район, оскільки його «командир» не був поінформований про прибуття СММ», – повідомили в патрулі.

Відзначається, що, не дивлячись на доводи представників СММ, озброєний чоловік їх не пропустив.

Спочатку чоловік попросив їх зачекати.

«Приблизно через 10 хвилин інший чоловік у камуфляжному одязі повідомив спостерігачам про те, що він переговорив із «людьми з Донецька» і патруль повинен залишити цей район, а також про те, що спостерігачі СММ не мають права перебувати на блокпості та спілкуватися з присутніми там цивільними особами», – зазначили у звіті.

У зв’язку з цим українська сторона СЦКК повідомила, що збройні формування Росії та їхні найманці на Донбасі перешкоджають роботі міжнародних спостерігачів на тимчасово окупованій території.

«Українська сторона СЦКК вважає неприпустимими провокаційні дії російсько-окупаційних військ по відношенню до легітимної діяльності патрулів СММ ОБСЕ», – повідомили в українському відомстві.Loading...
Loading...
Loading...