Новини » Політика 29 січня, 2019, 21:30
Степан Барна напророкував Порошенкові стрімкий ріст рейтингів
ZIK
ZIK

За діями кожного кандидата у президенти мають бути конкретні справи. У цьому питанні Петро Порошенко має що сказати, на відміну від багатьох кандидатів.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Степан Барна.

У відповідь на запитання глядачки про те, хто головний супротивник Петра Порошенка – Володимир Зеленський чи Юлія Тимошенко, Барна сказав, що популізм і Путін.

«Путін є супротивником на світовій арені і та людина, яка не бачить України як незалежної держави на карті світу. А популізм – як інструментарій втілення ідей Путіна в Україні», – пояснив Барна.

Також пан Барна зауважив, що за діями кожного політика або кандидата в президенти мають бути конкретні справи, з якими може бути пов’язаний розвиток країни. В цьому плані Петро Порошенко має що сказати, на відміну від багатьох кандидатів у президенти, які вже по кілька десятків років перебувають в українській політиці.

«Вони були прем’єр-міністрами, формували більшість і входили до складу фракцій один одного. Але одне, що їх всіх об’єднало – це спільна ворожнеча проти кандидата у президенти Петра Порошенка. Дивний збіг обставин. І це повністю сходиться з позицією Кремля і Путіна. Якщо ми говоримо про справи кандидата в президенти Петра Порошенка – це збереження держави, відновлення армії, «безвіз», надання українській помісній церкві томосу й духовна незалежність. Треба довіряти тим людям, які готові конкретними речами підтверджувати свої обіцянки», – зазначив народний обранець.

Окрім цього, пан Барна зауважив, що соціологія не лише є можливістю відобразити рівень підтримки певного кандидата, а є елементом технологічної складової будь-якого виборчого штабу.

«Я не впевнений у тому, що така різниця має місце між кандидатом Тимошенко і Президентом України Петром Порошенком. Впевнений у тому, що в найближчий час ми будемо свідками серйозної зміни електоральних уподобань. Люди мають умови для того, щоб визначитися у раціональному виборі того кандидата, який буде здатний забезпечити територіальну цілісність нашої держави, безпеку та розвиток», – переконаний гість програми.

Нагадаємо, що під час форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» Петро Порошенко оголосив, що подаватиме свою кандидатуру на президентських виборах 31 березня.

Раніше соцопитування Центру ім. Драгоманова, яке проводили з 10 по 17 січня, свідчило, що рейтинги Петра Порошенка та Юлії Тимошенко практично порівнялися – 17,4% та 17,1% серед тих, хто планує взяти участь у волевиявленні. Водночас повідомлялось, що зростання електоральної підтримки Юлії Тимошенко зупинилось.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 22:59 :08