Новини » Політика 29 січня, 2019, 19:05
Порошенко – об’єкт персональної ненависті Путіна, – письменник Юрій Щербак
ZIK
ZIK

Об’єктом персональної ненависті українофоба Путіна став Петро Порошенко. Ненависть ця особиста й токсична. Обумовлена непоступливою позицією Президента України. Але Порошенко переграв Путіна в багатьох компонентах військово-дипломатичної боротьби.

Про це під час форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», який транслював телеканал ZIK, сказав дипломат, письменник і голова комітету національної премії імені Тараса Шевченка Юрій Щербак.

Письменник зауважив, що нинішній день – важливий для України, адже під час форуму «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» різними українськими та міжнародними дипломатами та політиками було зроблено дуже оптимістичні заяви та прогнози щодо України.

«А нам сьогодні так не вистарчає оптимізму. В нас є спеціалісти тільки по плачу. Я вдячний Президенту Порошенку, що він зламав цю традицію – перестав плакати. Я також вдячний за те, що в своєму виступі Президент відкрив «брами майбутнього», – зазначив Юрій Щербак.

Він додав, що в нього немає ніяких сумнівів, що саме Петро Порошенко отримає перемогу на виборах Президента.

Водночас письменник зауважив, що вибори Президента 2019-го року – це «момент істини». Також Юрій Щербак звернувся до всіх українців, щоб вони не забували, що вибори проходитимуть під час війни.

«Шановні українці, я звертаюся до ваших сердець і вашого розуму, до вашої пам’яті та надії! Ми будемо проходити дуже непростий іспит на нашу єдність, згуртованість і мудрість. Не забуваймо про те, що вибори відбуваються під час війни.

Вдумаймося, що величезна ядерна держава, яка загрожує нам тактичною атомною зброєю, очолювана міжнародним злочинцем Путіним, розтоптавши усі угоди, п'ять років веде війну проти України! Ця війна – гібридна. Але насправді вона – тотальна. Адже ведеться на декількох фронтах, включаючи виборчо-політичний фронт.

Ставка в цій війні – найвища. Агресор хоче зламати волю України, посіяти розбрат і підірвати віру в нашу державність та її лідерів. Ми повинні це прекрасно розуміти», – підкреслив Юрій Щербак.

Повинні розуміти українці й те, додав письменник, що об’єктом персональної ненависті українофоба Путіна став Петро Порошенко.

«Ненависть ця особиста й токсична. Обумовлена непоступливою позицією Президента України. Його ефективними зусиллями в організації протидії російській агресії. Тому давайте скажемо прямо, що Президент Порошенко переграв Путіна в багатьох компонентах військово-дипломатичної боротьби. Спасибі йому за це», – сказав Щербак.

Нагадаємо, сьогодні, 29 січня, у Міжнародному виставковому центрі в Києві проходить форум «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом» за участі Президента України Петра Порошенка.

Додамо, що саме там Порошенко оголосив про свою участь у виборах Президента.

Верховний головнокомандувач заявив, що Україна має зробити все, щоб ніколи більше не питати в Москви, куди нам іти.

«Це виключне право українського народу. І цей шлях називається «Геть від Москви», – підкреслив Петро Порошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 23:14 :11