Новини » Політика 29 січня, 2019, 11:06
НАЗК виявило порушення у деклараціях посла України в Ірані та депутата міськради
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Національне агентство з питань запобігання корупції при перевірці декларацій Надзвичайного і Повноважного Посла України в Ірані та депутата Чернівецької міської ради виявило ознаки кримінальних правопорушень. Посадовці подали недостовірні відомості на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Так, дипломат Бурдиляк Сергій Анатолійович у деклараціях за 2015 та 2016 роки недостовірно вказав вартість квартири у м. Києві, не задекларував власні корпоративні права в господарському товаристві та недостовірно зазначив інформацію про доходи членів сім’ї. Крім того, в декларації за 2016 рік посадовець не задекларував корпоративні права дружини та недостовірно вказав суму своєї заробітної плати. Загалом встановлено недостовірні відомості у кожній декларації дипломата на суму понад 1,2 млн грн, про що повідомлено Національне антикорупційне бюро.

В декларації за 2016 рік депутата Скрипи Ромео Титусовича відсутня інформація про його корпоративні прав, дохід від продажу нерухомого майна, а також інформація про здійснення видатку на придбання квартири. Загалом уповноважені особи Національного агентства встановили декларування депутатом недостовірних відомостей на суму понад 670 тис. грн. Обґрунтований висновок щодо ознак кримінального правопорушення направлено до Національної поліції.

Відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею 366 – 1 Кримінального кодексу України та передбачає покарання у вигляді штрафу від двох тисяч п’ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 14:13 :47