Новини » Суспільство 29 січня, 2019, 6:16
Коболєв заявив, що до кінця року буде віддавати свою зарплату на благодійність
Голова «Нафтогазу України» Андрій Коболєв. Фото: ZIK/EPA/SERGEI CHIRIKOV
Голова «Нафтогазу України» Андрій Коболєв. Фото: ZIK/EPA/SERGEI CHIRIKOV

Глава правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв заявив про своє рішення перераховувати всю свою зарплату та інші доходи в три благодійні фонди до кінця поточного календарного року.

Про це він написав у своєму Facebook.

«Я був і залишаюсь глибоко переконаним, що ринкові зарплати є обов’язково умовою якісного управління будь-якою компанією, включно з державними. Не завжди достаньою, але точно обов’язковою.

На жаль, тема моєї заробітної платні та премій стала політичною: дуже багато політиків-популістів стали її використовувати як інструмент дискредитації реформ та для підвищення власного рейтингу у рік подвійних виборів», – написав Коболєв.

Він вважає, що результатом надмірної політизації цього питання стала нещодавня спроба уряду втрутитись в питання, які за Законом є виключною прерогативою наглядової ради, по суті ставлячи під сумнів всю реформу корпоративного управління державних компаній.

«Саме тому, з метою зняття цього питання порядку денного політичних дебатів, я прийняв рішення спрямовувати всі доходи, які отримуватиму в Нафтогазі (заробітну платню, премії та «бонуси») в період з початку лютого і до кінця поточного року на благодійність», – наголосив Коболєв.

Раніше повідомлялося, що почався новий суд «Нафтогазу» проти «Газпрому» в Стокгольмі.

При цьому він зазначив, що умови контрактів – це виняткові повноваження наглядової ради Нафтогазу, а не уряду, яке втрутилося в процес через політизацію питання зарплат менеджерів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-23 07:12 :06